Важливу роль у розвитку культурного життя населення села Скулин відіграє освіта. На початку 30-х років у населеному пункті в діяла чотирикласна початкова школа. В ній селянські діти могли навчитися читати, пасати; рахувати, співати. Навчання велося польською і українською мовами. Кожної середи і п’ятниці у школу приходив отець Панас Бублій, який викладав учням Закон Божий. Школа була невеликою. Кількість учнів не перевищувала 60 чоловік. Навчання було безплатним і необовязковим. Досягнувши семирічного віку діти йшли в перший клас, де їх зустрічали керівник школи Костянтин Ксьонжик та його дружина - вчителька Тетяна, яка була українкою. Вона навчала дітей польської та української мови.
Діяльність польської школи припинилась з приходом на територію Західної України в 1939 році радянської влади.
У 1944 році відновила свою діяльність в Скулині початкова шкода. Бона розмістилася в центрі села в приміщенні колишньої польської школи. Очолила шкоду Седіна Галина. Спочатку учнів було небагато, але поступово їх кількість збільшувалась. В 1949 рові було дано дозвіл на перехід школи на семирічний план навчання. В цьому ж таки році до школи добудували ще два класи. На роботу в шкоду приїхали спеціалісти. Першим директором семирічної школи став Кравчик Федір Григорович, Свою роботу в Скулині він розпочав у серпні 1949 року і пробув на посаді директора по квітень 1950 року. Пройшовши службу в армії, працював у школі в Перковичах, а з серпня 1953 року знову очолив скулинську школу.
З 1950 по 1956 роки директором школи працював Корж Петро Лук’янович, який до цього обіймав посаду завуча в Уховецьку. Цебув справжній господар. Під його керівництвом добудували школу, посадили гарний садок. Перший випуск семирічної школи відбувся в 1952 році. В 1952 році тут навчалося 287 дітей, це найбільша кількість учнів за період існування скулинської школи, З 1955 по 1970 роки середня кількість учнів у рік досягала 170 чоловік. Навчання проходило в дві зміни. Матеріальна база була недостатньою. Невистачало підручників, парт, приміщень. Спочатку навчання проходило в двох хатах, потім в трьох, а пізніше - в чотирьох.
У 1975 році було завершене будівництво двохповерхової колгоспної контори. Але з зв’язку з тим, що школа знаходилась з аварійному стані, правління колгоспу вирішило передати новозбудоване приміщення навчальному закладу. У тому в році директором школи став Бойчук Петро Якович. До нього на цій посаді в різні роки працювали: Рижко А.І,, Кравчик М.0., Ягода Е.Д., Кручінін В. Т., Гушинець В.О..
У 1991 році на учнів чекали просторі класи нової шкоди, Двоповерхова будівля з великим спортзалом, актовим залом прикрасила центр села.
У 1990 році відбувся останній випуск Скулинської восьмирічної школи , а в 1992 році - перший випуск середньої школи. Випускниками нової шкоди стали 5 дівчат і 5 юнаків 1975 року народження.
З 1993 року і по даний час в школі діє шкільне лісництво.
З вересня 1995 року очолила педагогічний колектив Поліщук Надія Макарівна.
Вересень 2011 року на посаду директора призначено Савлук Світлану Сергіївну.
Вересень 2018 року директором школи став Сорока Іван Миколайович
Вересень 2020 року директором школи стала Шульгач Любов Данилівна (вперше в історії школи посаду директора обіймає корінна скулинка)
Станом на 2020 рік в школі навчається 145 учнів, працює 24 вчителі, з них 7 вчителів мають звання старший вчитель, 1 - вчитель-методист.